Tegoroczny Międzynarodowy Dzień Mediacji obchodzony będzie w dniu 18 października 2018 r. Przykładem lat ubiegłych w tygodniu od 15 do 19 października 2018 r. obchodzony będzie tzw. Tydzień Mediacji.

W związku z powyższym, w dniach 17 i 18 października zapraszamy do Kancelarii na bezpłatne porady mediacyjne, w trakcie których poznacie Państwo alternatywną, skuteczną i znacznie przyjemniejszą formę rozwiązywania wszelakich sporów (w tym także tych, które już znalazły się w sądzie), dowiecie się Państwo, czy w Waszej sprawie możliwe jest przeprowadzenie mediacji i zawarcie satysfakcjonującej ugody, a także poznacie multum pozytywnych cech mediacji oraz dowiecie dlaczego jest ona tak popularna, co można przez nią zyskać i dlaczego nie można przez nią nic stracić. Warto podjąć dialog!

Porady udzielane będą przez certyfikowanego mediatora Katarzynę Bogacką, wpisaną na listę mediatorów stałych przy Sądzie Okręgowym w Opolu i posiadającą imponujące doświadczenie w prowadzeniu mediacji i załatwianiu sporów w sposób polubowny.

Chęć skorzystania z bezpłatnej porady proszę zgłaszać telefonicznie – pod nr tel 793-167-292, bądź drogą mailową – na adres bogacka@adwokatstrzelce.pl. Porady udzielane będą w dniach 17 i 18 października w godzinach od 9 do 16.

Zapraszamy!